Księgarnia Polonia Christiana
zakończyła działalność.Dziękujemy że byliście z nami!

TWÓJ KOSZYK
0

Nadzieja w Niepokalanej

cena: 8,00 zł
dostępna ilość:
stan
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Matka Boża, objawiając się w Fatimie trojgu pastuszkom - bł. Hiacyncie i bł. Franciszkowi Marto oraz Łucji dos Santos - powiedziała, że Jezus Chrystus chce, by zostało ustanowione i na całym świecie rozpowszechnione nabożeństwo do Jej Niepokalanego Serca, zwane także Nabożeństwem Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Ma ono sprawić, że ludzie lepiej poznają i bardziej pokochają Bożą Rodzicielkę, przede wszystkim jednak ma wynagrodzić Jej Niepokalanemu Sercu za grzechy i bluźnierstwa, którymi codziennie jest znieważane.

 

Poprzez Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca możemy przyczyniać się do ocalenia wielu dusz od wiecznego potępienia. Jeśli będziemy je praktykować z głęboką wiarą, to - zgodnie z obietnicą Matki Bożej - możemy także mieć swój udział w ocaleniu świata przed zapowiadanymi przez Matkę Najświętszą katastrofami cywilizacyjnymi, które wiszą nad nim jako sprawiedliwa kara za grzechy. 13 września 1939 roku, a więc ponad 70 lat temu, nabożeństwo to uzyskało aprobatę kościelną. Czy jest ono szeroko znane i rozpowszechniane? Czy rozwija się w tak płynny sposób, jakby sobie tego życzyła Maryja? Na te pytania nie możemy niestety odpowiedzieć twierdząco. Teraz mamy jednak wielką szansę by to zmienić...

 

Odprawmy zatem Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca jeszcze w tym roku i zachęcajmy innych do tej pobożnej praktyki modlitewnej. Książeczka składa się z trzech części:


* Orędzie fatimskie lekarstwem dla błądzącego świata
* Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca
* Przestrogi najlepszej z Matek - najbardziej znane i oficjalnie uznane przez Kościół objawienia Matki Bożej (Guadalupe, Laus, Paryż - objawienia dane Katarzynie Labouré, La Salette, Lourdes, Pontmain, Gietrzwałd, Fatima, Beauraing, Banneux, Akita, Kibeho)

 

 
 
INFORMACJE DODATKOWE
Rok wydania:
2014
 
Ilość stron:
32
 
Oprawa:
miękka
 
Wymiary:
120x190 mm
 
Autor:
Bogusław Bajor, Michał Wikieł
 
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
 
OSOBY, KTÓRE KUPIŁY TEN PRODUKT KUPIŁY RÓWNIEŻ:
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności