Księgarnia Polonia Christiana
zakończyła działalność.Dziękujemy że byliście z nami!

TWÓJ KOSZYK
0

Polonia Christiana nr 2

cena: 6,00 zł
dostępna ilość:
stan
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

W kolejym numerze wiele uwagi poświęcono tematom dziejowego powołania Polski oraz lewicowej ekspansji w krajach Ameryki Łacińskiej.

I tym razem na łamach dwumiesięcznika znaleźć możemy artykuły zarówno znanych polskich publicystów (m.in. Stanisława Michalkiewicza, Adama Wielomskiego, Mariusza Affeka, Piotra S. Mazura, Jerzego Wolaka), jak i owoce współpracy „Polonii Christiana” z włoskim miesięcznikiem „Radici Cristiane” (np. teksty kard. Jorge Mediny Estéveza – o znaczeniu i wymiarach modlitwy, Roberta de Mattei – na temat klasycznego rytu Mszy św. oraz papieskiego prymatu w Kościele). Po raz pierwszy w piśmie znalazły się artykuły publicysty brazylijskiego miesięcznika „Catolicismo” Alfreda MacHale’a, który poddał analizie polityczną sytuację krajów Ameryki Południowej, w większości rządzonej przez neomarksistów.

Pismo kontynuuje tematy podjęte w pierwszym numerze: gospodarczo-cywilizacyjnej degradacji Czarnego Lądu (autor: Roman Konik), dziejów polskiego dworu (Iwona Kucharska), czy niepodległościowego podziemia zbrojnego w latach okupacji niemieckiej oraz sowieckiej (Leszek Żebrowski). Nie zabrakło działu Wykwintna kuchnia, na stronach którego Jacek Kowalski i Artur Wroński serwują nam polewkę piwną, zaś Bogusław Bajor pisze o piwach przyrządzanych od wieków w klasztorach trapistów. 

 
 
OSOBY, KTÓRE KUPIŁY TEN PRODUKT KUPIŁY RÓWNIEŻ:
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności