TWÓJ KOSZYK
0

Różaniec z hematytu

cena: 49,99 zł
dostępna ilość:
stan

Różaniec z hematytu - naturalnego kamienia, w naturze często towarzyszącego magnetytowi i pirytowi. Po oszlifowaniu hematyt jest bardzo efektowny, posiada metaliczny, równomierny połysk, który odbija światło. Mocny i solidny, z półszlachetnego kamienia hematytu, wykonany został tak, aby z dumą w każdym miejscu można się było na nim modlić codziennie, tak długo i często, jak to tylko możliwe.


Powtarzając dobrze znane i drogie sercu modlitwy: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu człowiek skupia się na rozważaniu tajemnic zbawienia i przedstawia Bogu za wstawiennictwem Maryi, potrzeby własne i całej ludzkości, prosząc Chrystusa o siły, by mógł bardziej konsekwentnie i wielkodusznie żyć Ewangelią. Kiedyś powszechny był zwyczaj codziennego odmawiania Różańca w rodzinie. Jak dobroczynne owoce przyniosłaby ta praktyka także dzisiaj! Maryjny Różaniec oddala niebezpieczeństwa rozpadu rodziny, jest niezawodną więzią jedności i pokoju.


Jan Paweł II

Na nic się zda wysiłek zmierzający do zaradzenia dekadencji, w jakiej znalazło się społeczeństwo świeckie, jeżeli rodzina będąca początkiem i fundamentem całej społeczności ludzkiej nie zacznie się stosować z całą gorliwością do prawa Ewangelii. I stwierdzamy, że, do należytego wypełnienia tego trudnego zadania, jest stosowny przede wszystkim zwyczaj odmawiania Różańca w rodzinie. (…) Zatem raz jeszcze nie wahamy się stwierdzić publicznie z całą stanowczością, że pokładamy wielką nadzieję w Różańcu Matki Bożej jako wielkim remedium na zło naszych czasów.

 

Pius XII

 
 
INFORMACJE DODATKOWE
Wymiary:
długość całkowita 570 mm
 
Waga:
95 gram
 
 
GALERIA PRODUKTU
 
 
 
OSOBY, KTÓRE KUPIŁY TEN PRODUKT KUPIŁY RÓWNIEŻ:
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
DEWOCJONALIA
COPYRIGHT BY
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo