TWÓJ KOSZYK
0

Różaniec z kwarcu

cena: 49,99 zł
dostępna ilość:
stan

Różaniec z Kwarcu. Solidny i trwały różaniec, w którym paciorki zostały wykonane z twardego i nierysującego się kwarcu. Różaniec, wykonany z niezwykłą dokładnością i precyzją tak, aby służył przez długie lata w codziennej modlitwie Maryjnej; jak również mógł stanowić niezwyczajny pomysł na obdarowanie bliskiej osoby.


„Oby Bóg zechciał – jest to Naszym gorącym pragnieniem – aby ta pobożna praktyka wszędzie powróciła na swoje dawne, honorowe miejsce ! Oby w miastach i we wsiach, w rodzinach i miejscach pracy, wśród elity i prostego ludu – różaniec cieszył się miłością i poważaniem, jako znakomity wyróżnik wiary chrześcijańskiej i najskuteczniejsza pomoc zapewniająca nam Boską łaskawość”

 

Ojciec Święty Leon XIII"Różaniec, jeśli nie sprowadza się do mechanicznego powtarzania tradycyjnych formuł, jest medytacją biblijną, w której przebiegamy myślą wydarzenia z życia Jezusa razem z Najświętszą Dziewicą i tak jak Ona zachowujemy je w sercu. W wielu wspólnotach chrześcijańskich istnieje w maju piękny zwyczaj, jakim jest odmawianie w sposób bardziej uroczysty różańca w rodzinie i w parafii. Niech ten dobry zwyczaj nie ustaje z końcem maja; przeciwnie, podtrzymujmy go z jeszcze większą gorliwością, aby dzięki szkole Maryi światło wiary coraz bardziej jaśniało w sercach chrześcijan i w ich domach."

 

Benedykt XVI

 
 
INFORMACJE DODATKOWE
Wymiary:
długość całkowita 590 mm
 
Waga:
60 gram
 
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
 
OSOBY, KTÓRE KUPIŁY TEN PRODUKT KUPIŁY RÓWNIEŻ:
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
DEWOCJONALIA
COPYRIGHT BY
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo